Общие выходныеКаждые выходные в школе аудиовизуальных искусств 9¾ - это выходные для всей семьи, так как пока дети рисуют, клеят, лепят, вяжут и вышивают на втором этаже, родители учатся танцевать аргентинское танго с нуля на этаж ниже.

В ближайшие выходные мы проведем несколько мастер-классов для детей и взрослых. Регистрируйтесь и, наконец, найдите время для себя и своих увлечений, а не только для детей и их кружков.

Давайте жить сейчас, а не откладывать свои мечты на потом!


Когда

23–24 Сентября, 29–30 Сентября, Время проведения необходимо уточнить у организатора.


Возраст

7+


Стоимость

Майстер-клас з в'язання для дітей: 1000 грн (На майстер-класі з вʼязання вʼязатимемо гачком іграшки. Творці познайомляться із схемою в'язання та основним вузлом амігурумі, збільшенням і зменшенням, працюватимуть плюшевими нитками діаметром 7-8 мм. В кінці майстер-класу кожен творець понесе додому звʼязану власноруч річ.)
Майстер-клас від студії живопису ARTdventure: 250 грн (На студії творці будуть не лише писати свої картини, а й вивчатимуть історію мистецтв та знайомитимуться з видатними художниками, такими як Пабло Пікассо, Рене Магрітт, Енді Воргол, Сальвадор Далі, Ван Гог, Казимир Малевич тощо. )
Майстер-клас від студії творчості Всесвіт своїми руками: 300 грн (Студія, на якій кожна дитина і кожен дорослий може спробувати зробити будь-що, використовуючи різноманітні техніки: шиття, бісероплетіння, в'язання, деревообробку, ліплення, розпис, сухе валяння, ткацтво, декупаж, аплікацію, вишивку тощо. )
Майстер-клас з аргентинського танго для дорослих: 600 грн (А доки діти малюватимуть в студії живопису ARTdventure та створюватимуть шедеври в студії "Всесвіт своїми руками!" та вʼязатимуть — батьки будуть вчитися танцювати аргентинське танго з нуля. Ціна вказана за одне заняття. Абонемент на 8 занять — завжди вигідніше!)


Телефон

+38 (066) 216-9-750 — для консультації з питань літнього табору у Києві, коворкінгу для дітей, що навчаються в школі онлайн, студій та гуртків
+38 (050) 711-8-117 — для консультації щодо акторських курсів


Ссылки


Адрес

Киев
ул. Верхний Вал, 62

Как добраться?

7 хвилин від метро Контрактова Площа