Мережа фірмових магазинів МА

Мережа фірмових магазинів МА


MA – не просто дитячий магазин! МА – платформа, де є все необхідне, аби зробити батьківство легким і класним.

 

Ми – експерти, які впродовж 25 років асистують у дуже серйозній роботі – роботі бути класними МА і ТА щодня. 

МА – це 16 фірмових магазинів, понад 100 унікальних брендів, для 25 з яких ми є офіційними та ексклюзивними дистриб’юторами в Україні. 

Зокрема, у магазині МА представлено фірмовий відділ італійського бренду Chicco – світовий бестселер і надійний помічник, що робить батьківство усвідомленим, гармонійним і схожим на фантастичну пригоду. Chicco – це 100% продуманість, безпека та функціональність у кожній деталі. 

МА – Мамин Асистент, який пропонує не просто товари, а продумані рішення! Тому представлений асортимент – не випадкова вибірка товарів, а продукти, що роблять життя МА і ТА безтурботним, а дитинство – радісним і незабутнім!

У нас ви можете купити тільки те, що ретельно відібрано та протестовано нами – найкращі товари для дітей від народження та до 12 років. Продукти в каталозі МА відрізняються унікальною філософією та концепцією, щоб допомагати МА і ТА завжди і всюди. Впевнені, ви оціните:

  • технологічність та якість дитячого одягу та взуття;
  • багатофункціональність дитячих меблів;
  • інноваційність іграшок та аксесуарів;
  • щиру турботу, яку відчуває кожен відвідувач нашого сайту та всіх фірмових магазинів.

Зробивши вибір на користь МА, ви отримаєте:

  • 100% гарантію якості;
  • зрозумілу і недорогу ціну;
  • щедрий та вигідний кешбек;
  • розширену гарантію та офіційне обслуговування у власному сервісному центрі.

Ми намагаємося бути в курсі останніх трендів та інновацій, знаємо відповіді на актуальні питання, важливі для МАм новонароджених, так і для батьків зі старшими малюками. Ми заощаджуємо ваш час та кошти, не пропонуємо зайвого та рекомендуємо виключно перевірені дитячі товари.

Багато чого можна доручити штучному інтелекту, але ми, як справжні чарівники, направляємо нашу енергію туди, де потрібна допомога МА і ТА.


Время работы

Пн–Вс 10:00–22:00.


Контакты

+380 (44) 323 09 06
support@ma.com.ua


Ссылки


Адрес

Киев