Внимание! Информация на этой странице не актуальная

Водохреща та сімейні вихідні у «Парку Київська Русь»У «Парку Київська Русь» можна скупатись на Водохреща та відпочити сімєю на вихідних

 

На свято Водохреща, 19 січня, у «Парку Київська Русь» чекають всіх, хто хоче доторкнутися до стародавніх слов'янських традицій святкування.

Гостей чекає театралізоване дійство «На Йордані», що оповідає біблійну історію про житіє Іоанна Хрестителя. Доповнить програму традиційний різдвяний вертеп, все ще актуальний до завершення січневого циклу свят.

 

І найголовніше святкове дійство: хресний хід до місцевого Смарагдового озера і купання у ньому всіх охочих. Традиційний водохресний ритуал буде не просто зануренням у воду, це буде реконструкція Водохресного обряду за всіма правилами, які існували колись у Древній Русі. 19 січня води озера освятить священик. А зігрітися після зимового купання можна буде у корчмі смачним трав'яним чаєм або глінтвейном.

 

На вихідних, 21 і 22 січня, можна буде здійснити незабутню сімейну подорож у часі в епоху Середньовіччя:

  • пройтися засніженими вулицями міста та помилуватися величною архітектурою або навіть проїхатися на коні з Княжої конюшні;
  • зайти в будинок киянина XII століття;
  • постріляти з лука у тирі;
  • переодягтися в костюм жителя Древнього Києва і повністю відчути єднання з епохою.

З 13:30 і до вечора буде проходити театралізовано-пізнавальна програма, під час якої також можна буде насолодитися давньоруською мовою.

 

Програма, що проходитиме у веселій, інтерактивній і пізнавальній формі, буде цікавою для дітей і дорослих. Для гостей Парку будуть проходити особливі конкурси та флеш-моби, що мають на меті згуртувати родину, а також поглибити знання з історії та культури.


Возраст

0+


Стоимость

Дорослий квиток: 150 грн
Для пенсіонерів: 80 грн
Для дітей шкільного віку: 50 грн
Для дошкільнят: Бесплатно


Телефон

+380 (50) 385 20 35


Ссылки


Адрес

Киев
Обуховский район, Киевская область, с. Копачов

Как добраться?

 

ст. м. Выдубичи, остановка маршрутного такси - стоянка возле супермаркета "Фуршет"