Внимание! Информация на этой странице не актуальная

Зелені свята за древніми обрядами в "Парку Київська Русь"В «Парку Київська Русь» відсвяткують Зелені свята за древніми обрядами

3-5 червня 2017 року у «Парку Київська Русь», що на Київщині, зелені свята – Трійцю – відзначать за древніми традиціями. І кожен, хто побуває у Парку в ці дні, зможе відчути справжній дух свята, єднання з природою, осягне мудрість предків. А більш того, ще й візьме участь у інтерактивах та розіграшах, насолодиться програмою від кінно-трюкового театру й на власні очі побачить стародавнє місто Київ Х ст.

Трійця – одне з головних християнських свят. Але багато традицій це свято зберегло ще з прадавніх дохристиянських часів. Трійцю називають зеленими святами або літніми святками. Вона символізує початок літніх польових робіт. І звичаї, що входять до циклу зелених святок, тривають від цього дня аж до свята Купала.

Одразу за воротами вас зустрінуть хлібом-сіллю, а також запропонують узяти зелені трави для прикрашання міста. На вулиці ви побачите великий віз, повний різних трав і квітів, з яких можна буде сплести собі вінок. В давнину вінки виступали оберегами від злих сил і усякого лиха, на зелені свята їх одягали як жінки, так і чоловіки. Кожен охочий зможе взяти участь у майстер-класі з плетіння вінків та потім продемонструвати його під час конкурсу на кращий вінок. 

А на великому ристалищі Древнього Києва у «Парку Київська Русь» розпочнеться святкова програма, у якій гості Парку зможуть узяти безпосередню участь:

  • сплетуть зелений коридор із гілочок берези,
  • візьмуть участь у обряді кумування,
  • та долучаться до великого дружного хороводу.
  • стануть свідками видовищного «Свято-Троїцького вертепу старослов’янською мовою».

Театралізована програма на свята Трійці охоплює також:

  • древні легенди 
  • кінно-трюкові номери 
  • показові рукопашні бої
  • презентацію коней історичних порід з Княжої Конюшні
  • чимало цікавих ігор та змагань підготували жителі Древнього Києва 
  • а на пляжі Лісового озера кожен матиме змогу відпочити та навіть покупатись.

Гості стародавнього міста зможуть влаштувати пікнік з шашликами в альтанках чи біля озера. 

На території працюватиме середньовічний тир, де кожен зможе постріляти з лука та покидати списи і ножі. Можна буде покататися верхи на породистих конях або в екіпажі, зробити пам'ятну монету на княжому монетному дворі, виготовити сувенір своїми руками на майстер-класах з народних ремесел або купити готовий в магазині або на вулиці майстрів.


Почуття адреналіну гостям забезпечить захоплюючий канатний спуск «Політайло», на якому кожен зможе не тільки спуститися з висоти, але і пролетіти над озером. Серед гостей також будуть розіграні призи від Древнього Києва.

 

І звичайно, ви зможете скуштувати смачних страв від княжих кухарів у корчмі «Веселий варяг» і в точках харчування просто неба. І навіть залишитися на ночівлю в будинку готельного типу «4 кімнати», який знаходиться в 5 хвилинах від Дитинця Києва або в унікальних кімнатах середньовічного антуражу, в хостелі або кемпінгу.

 

Приїжджайте на Трійцю у «Парк Київська Русь» з родиною та друзями! Відсвяткуйте зелені свята по-княжому!


Возраст

0+


Стоимость

Дорослий квиток: 150 грн
Для студентів та пенсіонерів: 100 грн
Для дітей шкільного віку: 50 грн (Дошкільнятам - безкоштовно)


Телефон

+380 (50) 385 20 35


Ссылки


Адрес

Киев
Обуховский район, Киевская область, с. Копачов

Как добраться?

 

ст. м. Выдубичи, остановка маршрутного такси - стоянка возле супермаркета "Фуршет"