Внимание! Информация на этой странице не актуальная

«Парк Київська Русь» кличе на новорічну казкуУ «Парку Київська Русь» у минулі вихідні стартувала святкова програма «Новорічна казка». І тепер кожен день в Парку чекають дорослих і дітей на цікаву виставу.

 

Будуть розважати народ із князівським розмахом і в найближчі вихідні, 24 і 25 грудня. На головному ристалищі розгорнеться театралізоване дійство, в якому будуть брати участь не лише актори, а й гості Парку.

 

Спочатку глядачів залучать в захоплюючі новорічні пригоди. Нечиста сила захоче зірвати свято і вкраде Снігуроньку, а звільнити її можна лише з допомогою маленьких гостей Парку.

А потім перед очима глядачів оживе справжній Різдвяний вертеп: Діва Марія зі святим немовлям, пастухи, волхви, і звичайно – боротьба добра зі злом і перемога добра у фіналі.

 

У якості подарунка на свята театр Древнього Києва підготував нову постановку «Король потішається», яка буде цікавою і повчальною не тільки для дітей, але і для дорослих. Перед очима гостей парку розгорнеться історія про те, як король потрапляє в нетрі, розігруючи роль жебрака. Приїжджайте і дізнатися, до чого приведе таке перевтілення. У постановці будуть і виступи кінно-трюкового театру, і безліч спецефектів: каскадерські трюки, поєдинки з використанням середньовічної зброї, вогняні ефекти.

 

Також для гостей Парку діє Головна резиденція Діда Мороза, яка працює протягом всього періоду зимових свят на території Древнього Києва. У резиденції можна поспілкуватися з мудрим чарівником, покласти лист у скриньку виконання бажань і влаштувати яскраву фото сесію на пам'ять.

А ще у Парку можна покататися верхи на породистих конях з Княжої конюшні Древнього Києва, погладити їх та сфотографуватися з ними.


Возраст

0+


Стоимость

Дорослий квиток: 150 грн
Для студентів та пенсіонерів: 80 грн
Для дітей шкільного віку: 50 грн
Для дошкільнят: Бесплатно


Телефон

+380 (50) 385 20 35


Ссылки


Адрес

Киев
Обуховский район, Киевская область, с. Копачов

Как добраться?

 

ст. м. Выдубичи, остановка маршрутного такси - стоянка возле супермаркета "Фуршет"