Внимание! Информация на этой странице не актуальная

Фестивалі боді-арту і дитячої творчості - на вихідних в «Парку Київська Русь»У суботу, 21 травня, в «Парку Київська Русь» відбудеться Міжнародний фестиваль боді-арту «Птах Фенікс».

 

Кращі художники мистецтва розпису тіла протягом дня будуть створювати справжні шедеври боді-арту. А ввечері відбудеться показ розмальованих моделей. Тематика робіт - казки і билини Древньої Русі. За умовами конкурсу тіло моделі повинно бути покрито малюнком не менше, ніж на 70%.

 

Доповнить яскраву феєрію свято фарб Холі, до якого зможуть приєднатися всі бажаючі. Також в цей день гостей Парку чекає «живий» урок історії, під час якого в театралізованій і інтерактивній формі, із залученням кінно-трюкового театру, буде відображена історія Стародавнього Києва. Відвідувачі зможуть відчути себе жителями Київської Русі, покатавшись на коні, пострілявши з лука, викарбувані монети, створивши власну глиняний виріб у гончара, відвідавши середньовічні майстер-класи.


У неділю, 22 травня, Стародавній Київ відкриває ворота в світ молодіжної творчості - на Міжнародний фестиваль національних і сучасних культур «Славніца».

 

У ньому беруть участь різні творчі колективи та індивідуальні виконавці в самих різних напрямках. Можна побачити і почути змагання в двох видах вокального жанру - фольклорному та естрадному. Танцювальні колективи порадують народними, сучасними і стилізованими танцями. На фестивалі також будуть представлені театри моди, вуличні театри, номера циркового мистецтва.


Організатори обіцяють здивувати і прикладним мистецтвом - найрізноманітніші майстер-класи, уроки народних ремесел і промислів стануть корисними і цікавими для гостей фестивалю.Детальна інформація на сайті www.parkkyivrus.com


Возраст

0+


Стоимость

Дошкільнята: Бесплатно
Для дітей шкільного віку: 50 грн
Для пенсінонерів та студентів: 80 грн
Дорослий квиток: 150 грн


Телефон

+380 (50) 385 20 35


Ссылки


Адрес

Киев
Обуховский район, Киевская область, с. Копачов

Как добраться?

 

ст. м. Выдубичи, остановка маршрутного такси - стоянка возле супермаркета "Фуршет"