Внимание! Информация на этой странице не актуальная

Фестиваль кінних бойових мистецтв «Скіфи»17-18 червня на території «Парку Київська Русь» пройде безпрецедентна подія сезону - фестиваль кінних бойових мистецтв «Скіфи-І».

У стародавні часи вершник і кінь повинні були перебувати в тісному союзі, щоб вистояти в бою або отримати трофей на полюванні. Продовжуючи давні традиції, сучасні віртуози кінних бойових мистецтв покажуть в Древньому Києві свої вміння.

Ключовою подією фестивалю стануть змагання кінних лучників. Вони пройдуть за цікавою схемою, коли в кожному наступному турі завдання ускладнюється. У першому заїзді вершникові належить поцілити в одну мішень, в наступному - в дві, і так до чотирьох.

Кінні лучники змагатимуться в таких номінаціях:

  • основні змагання
  • кращий костюмований кінний лучник
  • приз глядацьких симпатій
  • родзинкою стане змагання в номінації «Нічний лучник»

Актори-каскадери кінно-трюкового театру Древнього Києва в «Парку Київська Русь» покажуть майстерність володіння різними видами зброї, які використовувалася в Середньовіччі. А також вершники на конях продемонструють елементи бойової джигітовки: різні трюки, які зараз використовуються в показових виступах, а в минулому допомагали в атаці або рятували життя в бою.

Глядачі побачать презентацію костюмів лучників різних епох і народів, а також кінних бойових обладунків, виїзд колісниць. Гості «Парку Київська Русь» самі зможуть відчути себе в ролі стародавніх кінних воїнів, для цього будуть проведені окремі майстер-класи з кінних бойових мистецтв.

Виступати учасники фестивалю будуть на скакунах з Княжої конюшні Древнього Києва, в якій знаходяться близько 20 різних історичних порід коней.

Крім кінного мистецтва, гостей фестивалю чекають веселі розваги для дітей і дорослих:

  • можна буде самому покататися верхи на породистих конях або в екіпажі;
  • зробити пам'ятну монету на княжому монетному дворі;
  • виготовити сувенір своїми руками на майстер-класах з народних ремесел або купити готовий;
  • кожен зможе постріляти з лука та покидати списи і ножі в середньовічному тирі.

Вас очікують власні історичні відкриття!

Для веселих компаній буде працювати цікава локація «Archery tag», де можна взяти участь у стрільбі з гуманного лука і за бажанням позмагатися з іншими учасниками. А також до ваших послуг буде надана локація «Спорт-меч», на якій можна отримати навички ведення бою і в своє задоволення побитися на м'яких мечах.

Почуття адреналіну гостям забезпечить захоплюючий канатний спуск «Політайло», на якому кожен зможе не тільки спуститися з висоти, але і пролетіти над озером. Серед гостей також будуть розіграні призи від Древнього Києва.

І звичайно, ви зможете скуштувати смачних страв від княжих кухарів в корчмі «Веселий варяг» і в точках харчування під відкритим небом. Також Питейна «25 Рун» порадує вас вишуканими напоями за старовинними рецептами. Ви навіть можете залишитися на нічліг в будинку готельного типу «4 кімнати», який знаходиться в 5 хвилинах від Дитинця Києва або в унікальних кімнатах середньовічного антуражу, в хостелі або кемпінгу.


Возраст

0+


Стоимость

Квиток повний: 199 грн
Квиток для студентів та пенсіонерів: 100 грн
Квиток дітям шкільного віку: 50 грн (дошкільнятам вхід безкоштовний)


Телефон

+380 (50) 385 20 35


Ссылки


Адрес

Киев
Обуховский район, Киевская область, с. Копачов

Как добраться?

 

ст. м. Выдубичи, остановка маршрутного такси - стоянка возле супермаркета "Фуршет"