Внимание! Информация на этой странице не актуальная

Дні сімейного відпочинку у «Парку Київська Русь»22-23 жовтня «Парк Київська Русь» запрошує відпочити всією родиною в атмосфері Середньовіччя!

 

Учасники свята зможуть пройтися вулицями міста і помилуватися величною архітектурою Стародавнього Києва,чи навіть проїхатися на коні з княжої стайні. Зайти в будинок киянина XII століття, постріляти з лука в тирі, переодягтися в костюм жителя Стародавнього Києва і повністю відчути єднання з епохою.

 

З 13:30 і до вечора на ристалищі – головній сцені Парку – проходитиме театралізована програма. Вона буде веселою, інтерактивною та пізнавальною, цікавою для дітей і дорослих. Для гостей Парку будуть проходити особливі конкурси, флеш-моби, покликані згуртувати сім'ю, а також поглибити знання зі стародавньої історії та культури нашого народу. 

Дізнатися більше про те, як жили наші пращури, можна також, оглянувши експозиції давньослов'янської архітектури, історичних костюмів, облогової техніки, середньовічного кораблебудування, давніх музичних інструментів.

 

Гостям Стародавнього Києва запропонують проїхатися в екіпажі, пройти майстер-клас зі слов'янської каліграфії або гончарства, викувати пам'ятну монету на княжому монетному дворі.


Возраст

0+


Стоимость

Повний: 100 грн
Для пенсіонерів: 80 грн
Для дітей шкільного віку: 50 грн
Для дошкільнят: Бесплатно


Телефон

+380 (50) 385 20 35


Ссылки


Адрес

Киев
Обуховский район, Киевская область, с. Копачов

Как добраться?

 

ст. м. Выдубичи, остановка маршрутного такси - стоянка возле супермаркета "Фуршет"